metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)07.06.2020 02:02

Ja się pytam po co i komu to robić? Czy takie marsze różańcowe są legalne?

51


gość ~gość (Gość)05.06.2020 17:59

każdy zrobi donos. Poważnie? I tak w koło, a donosu nikt nie zrobił na handlarzy?

13


uczestnik ~uczestnik (Gość)07.06.2020 08:04

Powiem wam że ludzie uczesticzący w marszu ,wstydzą się że piotrków zawierzył maryji.Bo inne miasta się z nas śmieją.

52


97-300 97-300ranga07.06.2020 11:14

Szkoda że nie mogę być razem z Wami.Pozdrawiam serdecznie!Szczęść Boże.

16


dr kildare ~dr kildare (Gość)07.06.2020 07:54

Ksiądz w młodości miał na nich duży wpływ, niestety zły.

62


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga06.06.2020 08:21

Poziom nienawiści i zajadłości jest przerażający.
Do wszystkich kapusiów - proponuję ustawić się pod piotrkowskimi marketami i donosić na klientów. kto tam zachowuje 2 metry odległości? to wam nie przeszkadza, również spędy na wyborczych spotkaniach różnych kandydatów na Prezydenta RP szczególnie tych z "tolerancyjnym" zapatrzeniem .
Jestem przerażony marksistowską zarazą jaka opanowała wasze umysły. Uważacie , że jesteście racjonalni, nowocześni, cool . Towarzysz Stalin morderca kilkudziesięciu milionów ludzi nazywał takich jak wy POŻYTECZNI IDIOCI . Mam nadzieję, że przed spotkaniem ze Bogiem zdążycie przejrzeć na oczy , odkupicie winy i nawrócicie się .

36


czarna zaraza ~czarna zaraza (Gość)06.06.2020 13:00

A modliliście się za bp. Janiaka z Kalisza i jego podopiecznego księdza z Pleszewa?

102


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat